Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Rady-návody

Rady-návody

MONTÁŽNÍ POKYNY PRO LEPENÍ STROPNÍCH KAZET A LIŠT

návod na lepení kazety Rychlá a jednoduchá montáž – dobrá tepelná izolace.
Vhodné základní plochy pro lepení: podkladová plocha musí být čistá, suchá, pevná, hladká a zbavená mastnoty. Pro optimální nalepení doporučujeme odstranit starší malby a povrch natřít penetračním nátěrem. Stropní desky lze lepit na všechny podklady/ omítky, betony, sádrokartony, plynobetony, dřevotříska, dřevo/, je třeba použít správná lepidla.

Pokyny pro lepení:
Najděte nejprve střed stropu diagonálním natažením dvou provázků /viz.obr.1/. První desku nalepte přesně ke středu. Na obrázku 2 jsou znázorněny dva způsoby nalepení desek. K seříznutí desek použijte ostrý /olamovací/ nůž.

Vlastní lepení:
Lepení se provádí kvalitním lepidlem na polystyren, které po zaschnutí zůstává pružné/ čtěte pozorně návod na použití výrobce lepidla, zda-li Vámi použité lepidlo lze aplikovat na zvolený podklad/.Pro lepení extrudovaných kazet doporučujeme používat lepidlo transparentní. Lepidlo se nanáší na zadní stranu desky, nejlépe zubatou stěrkou viz.obr.3. Deska se po chvíli přitlačí na strop nebo na stěnu a dotlačí se co možná nejtěsněji k již nalepeným deskám. Zbytky lepidla odstranit ihned houbou nebo vlhkým hadříkem. Tyto pokyny pro zpracování a pokládání vycházejí z našich zkušeností a vědomostí. Při dodržení uvedených postupů budete jistě spokojeni s výsledkem své práce.

Důležité upozornění:
I při nejpřísnější výstupní kontrole se mohou přehlédnout chyby. Kontrolujte proto před položením desek jejich kvalitu nebo jejich poškození. Za nalepené zboží již není možné požadovat náhradu. Z bezpečnostních důvodů je nutné skladovat výrobky z dosahu otevřeného ohně, chránit je před dopadem jisker a přímého slunečního záření.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz